Sık Sorulan Sorular

İnsya ERP ile yer, zaman ve cihazdan bağımsız, işletmenizi dilediğiniz yerden yönetin. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkes, hemen kullanmaya başlayabilir. Üretime ve finansal operasyonlara daha az zaman ayırın, işinizi büyütmeye odaklanın.


DEMO butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz sırasında veya sonrasında satın almaya karar verirseniz bizimle iletişime geçerek İnsya ERP'yi kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Hayır, deneme süresi boyunca girdiğiniz veriler deneme sürenizin bitiminde silinmeyecektir. Dilerseniz oluşturduğunuz tüm kayıtları silmek için Ayarlar > Firma Bilgileri altından “Tüm Verileri Sil” butonu ile hesabınızı temizleyebilirsiniz.
Hayır, İnsya ERP bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Kayıt sırasında belirlediğiniz e-posta adresi ve şifresiyle kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
İnsya ERP herhangi bir internet kullanıcısının sezgisel olarak rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Deneme süreniz boyunca İnsya ERP'nin kullanımını en kısa sürede görmeniz için hazırlamış olduğumuz kaynaklar her yerden ulaşılabilir durumdadır.
Müşteri Hizmetleri ekibimiz İnsya ERP kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. destek@iy.com.tr adresine e-posta göndererek, uygulamanın içinden (sağ üst köşedeki '?' ikonu altında yer al “Destek Al” bölümünden) mesaj atarak ya da hafta içi 10.30 – 17.00 arası 0282 651 08 19 no’lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
İnsya ERP web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. İnsya ERP hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. İnsya ERP'ye girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. İnsya ERP'nin aynı zamanda iOS ve Android mobil uygulamaları mevcuttur.
İnsya ERP bir muhasebe programı değildir. İnsya ERP'nin amacı finansal veri oluşturma ve organize etme sürecini pratik hale getirip iyileştirerek işletme sahiplerinin finansal yönetimlerini kolayca yapabilmesini sağlamaktır.
İnsya ERP üzerinde oluşturduğunuz fatura kayıtlarının hiçbir resmi değeri yoktur ancak İnsya ERP üzerinden matbu fatura evrağınıza çıktı alarak o evrağı resmileştirebilirsiniz.
İnsya ERP’nin iOS ve Android için mobil uygulaması mevcuttur. Ücretsiz kullanım süreniz boyunca veya İnsya ERP'ye abone olduğunuzda mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz.
Talepleriniz uygulamayı geliştirmemiz açısından çok önemli. Uygulamayı sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiriyor, gelen talepleri gelme yoğunluğu, sıklığı ve ürün stratejisini göz önünde bulundurarak aralarında önceliklendiriyoruz.


Hizmet Sektörü

Vakit nakittir! Zamandan tasarruf edin!

Üretim Sektörü

Operasyonel verimliliğinizi artırın!

Toptan ve Perakende

Müşterilerinize ve Satışa odaklanın!

Tüm Sektörler

Geleceği görerek işinizi büyütün!