Hakkımızda

İnsya Bilişim Teknolojileri, internetin iş yaşamında yeni bir kanal haline gelmesi ile firmaların dijital dünyadaki sayısız fırsatları değerlendirmesini sağlamak üzere kolay, hızlı ve güvenilir yöntemlerle iş ve ticaret yapmalarını sağlayacak çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

İnsya Bilişim Teknolojileri web tabanlı teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yine müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarını uluslararası standartlara uygun olarak yürütmektedir. Entegre ve maliyet avantajlı ERP, MRP, CRM ve Eticaret çözümlerinden oluşan İnsya Bilişim ürünleri, bulut platformlarının maliyet ve verimlilik avantajlarını müşterilerine sunuyor.

Firma olarak vizyonumuz dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiğimiz işletmelere de aynı değişimi yansıtarak müşterilerimizin verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Ürünlerimiz

İnsya, ERP kavramına yepyeni bir tanım getirerek, kurumlara tümleşik planlama ve iş yaklaşımı sunuyor. İşletmenizdeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyacınız olan fonksiyonlar bir arada ve bütünleşik olarak İnsya’da…